بهترین برندهای ابزار برقی چینی

بر اساس یک گزارش، انتظار می‌رود از سال 2018 تقاضای جهانی برای ابزارآلات برقی با 8/4 درصد افزایش در سال به 9/32 میلیارد دلار برسد. چین با در اختیار داشتن حدود 80 درصد از تولید جهانی، بزرگ‌ترین تولیدکنندة ابزارآلات برقی می‌باشد. به همین دلیل احساس کردیم لازم است لیستی از بهترین برندهای چینی ابزارآلات برقی برای شما تهیه کنیم. اگر به ابزارآلات برقی چینی نیاز دارید، با ما همراه باشید!

نکتة جذاب در مورد برندهای چینی ابزارآلات برقی مقرون به صرفه بودن‌شان در مقایسه با رقبای خارجی است. مهم‌ترین دلیل این است که تولیدکنندگان چینی سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار دارند و طیف گسترده‌ای از ابزارآلات را برای مصارف گوناگون ارائه می‌کنند.

اکثر ابزارآلات برقی برای افراد حرفه‌ای و به منظور ساخت تاسیساتی چون تونل‌ها، آسمان خراش‌ها و مراکز داده طراحی می‌شوند. مابقی نیز جهت استفادة افراد غیرحرفه‌ای روانة بازار می‌گردند.

شایان ذکر است که همواره بی‌اعتمادی به محصولات چینی وجود دارد. به همین دلیل است که این کشور در سال 2013، بابت صادرات 201 میلیون ابزارآلات برقی تنها 207/6 میلیارد دلار سود کرد. البته نمی‌توان این واقعیت را نادیده گرفت که چین تلاش بسیاری در راستای خودکفایی کرده است.

ایجاد برند چالش برانگیز است. به نظرتان چند برند خودساخته وجود دارد؟ برندهای جدید زیادی در این میان نیستند. به همین دلیل است که ابزارآلات برقی در چین با استراتژی‌های خاصی تجاری می‌شوند. چین تلاش کرده است به منظور هم‌گام شدن با نسل بعدی پیمان‌کاران و سازندگان، روند شهرت‌اش در تولید ارزان را از طریق استراتژی ادغام و مالکیت تغییر دهد.

بهترین برندهای چینی ابزارآلات برقی

بیایید نگاهی به لیست بهترین برندهای چینی ابزارآلات برقی بیندازیم و با نام برخی از آن‌ها آشنا شویم. این لیست به مصرف‌کنندگان و تامین‌کنندگان ابزارآلات کمک بزرگی خواهد کرد.

FIXTEC

شرکت FIXTEC از تولید‌کنندگان معروف ابزار صنعتی و لوازم جانبی چینی است. از زمان تاسیس‌اش در سال 2014، این شرکت به تولید ابزارآلات برقی باکیفیت و مقرون به صرفه ادامه داده است. تخصص آن‌ها در یافتن توزیع‌کنندگان و شرکای محلی به بازاریابی در سطح جهانی کمک می‌کند. شرکت FIXTEC به ارائة خدمات عالی به مشتریان شهرت یافته است؛ بنابراین ارزش این را دارد که در لیست بهترین تولیدکنندگان ابزارآلات برقی چینی قرار بگیرد.

(ترجمة متن تصویر برند FIXTEC: ابزار بهتر، زندگی بهتر)

CHEVRON

دومین عضو این لیست شرکت CHEVRON است که فعالیت خود به عنوان تولیدکنندة ابزاآلات برقی در چین را در سال 1993 آغاز نمود. شرکت CHEVRON به دلیل پیگیری مستمر کیفیت و کارایی و همچنین سرمایه‌گذاری‌های عظیم در زمینة منابع، امکانات، فرایندهای پیشرفته و تولید قطعات مهم، از برندهای چینی پیشرو در صنعت ابزارآلات برقی در جهان به شمار می‌آید.

شرکت CHEVRON از طریق تجارت ابزارآلات برقی تخصص، مهارت و منابعی را به دست آورده است که برای رشد و پیشرفت سایر بخش‌های شرکت ضروری هستند. این شرکت در نتیجة کار و تلاش سخت، موفق به خرید کارخانه‌های FLEX tools، Skil و Skilsaw به عنوان زیرمجموعه شده است.

HiKOKI

شرکت HiKOKI Power Tools اواخر سال 2018، به منظور متحول کردن روش استفاده از ابزارآلات برقی تاسیس شد. این شرکت ابتدا در سال 1948، با نام Hitachi Power Tools در چین تاسیس شده بود. برند با سابقة HiKOKI موج جدید نوآوری در صنعت ابزارآلات برقی چینی را به بازار معرفی می‌کند.

شرکت HiKOKI تلاش می‌کند که نه تنها بزرگ‌ترین برند چینی ابزارآلات برقی باشد، بلکه بزرگ‌ترین ارائه دهندة خدمات در سطح جهانی نیز باشد. شرکت HiKOKI قصد دارد با توسعة مرزهای طراحی خلاقانه و ارائة فناوری‌های پیشگام و صاحب عنوان در زمینة ابزارآلات برقی به این مهم دست یابد.

(ترجمة متن تصویر برند HiKOKI: ابزارآلات برقی کارآمد)

KSEIBI

بیش از ده سال است که شرکت KSEIBI ابزارآلات دستی و برقی باکیفیتی را تولید می‌کند. این برند ابزارآلات برقی چینی با دارا بودن شعبه‌هایی در ژاپن، ایالات متحده، کانادا و آرژانتین به مشتریان خود در سراسر جهان خدمات ارائه می‌کند.

تعداد مشتریان بالقوة این شرکت رو به افزایش است. محصولات این شرکت در حین فرایند تولید و پیش از ارسال مورد انواع بازرسی‌ها و ارزیابی‌های علمی قرار می‌گیرند. بسیاری از کاربران آماتور و حرفه‌ای ابزارآلات برقی به KSEIBI اعتماد کرده‌اند. به دلیل محبوبیت ابزارآلات KSEIBI در بازار، محصولات این شرکت در زمرة بهترین ابزارآلات برقی چینی قرار می‌گیرند.

EBIC

شرکت EBIC Tools Limited، مستقر در نانجینگ جیانگ سو، همواره در حال توسعه و ارائة ابزارآلات برقی جدید است. این شرکت مته، مته چکشی، اره رومیزی، چکش برقی، اره مویی، سنباده، آسیاب زاویه‌ای، مته شارژی و سایر ابزارآلات برقی را به فروش می‌رساند.

محصولات این برند چینی در سراسر جهان به فروش می‌رسد. از آن‌جایی که کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است، تولیدکنندگان شرکت EBIC اطمینان حاصل می‌کنند که تمامی ابزارآلات‌شان مطابق با استانداردهای ایمنی بین‌المللی باشد.

Jiangsu Jie Jie Tools Co., Ltd

شرکت JJ Tools ابزارآلات دستی و برقی مختلفی تولید می‌کند. از طراحی تا ساخت، تمام مراحل توسط واحد کنترل کیفیت دقیق این شرکت بازرسی می‌شود.

در کشور چین از برندهای ابزارآلات برقی انتظار می‌رود که خدمات خوبی به مشتریان ارائه دهند و محصولاتی با کیفیت تضمین شده تولید کنند. شرکت JJ Tools در هر دو زمینه موفق عمل کرده است.

KANGTON

این شرکت تولید ابزارآلات در دوازده سال گذشته در میان کارخانه‌های تولید‌کنندة ابزارآلات برقی در چین قرار گرفته است. دسته‌بندی محصولات اصلی این برند عبارت است از: ابزارآلات برقی، ابزارآلات باغبانی و تجهیزات خودرو. شرکت KANGTON در میان شرکت‌های معروف حامی برندهای DULUX، OBI، OZITO و VARO قرار دارد.

گواهی‌نامه‌های CE، GS، EMC، ROHS و ETL روی بسیاری از محصولات این شرکت دیده می‌شوند. در طول فراید تولید و پیش از تحویل این شرکت کنترل کیفیت دقیقی روی محصولات اعمال می‌کند.

HAMMBO

شرکت HAMMBO Power Tools از تولیدکنندگان معتبر تجهیزات است. این شرکت در سراسر جهان به تولید، پردازش، مونتاژ و فروش محصولات می‌پردازد. این شرکت در سال 1993 تاسیس شد و دارای بیش از 600 نیروی کار و سیستم مدیریتی پیشرفته است.

از جمله محصولات اصلی آن‌ها می‌توان به اره‌های مدور، مته‌های ضربه‌ای، پولیش‌های الکتریکی، آسیاب‌های زاویه‌ای، چکش‌های دوار، چکش‌های چرخشی و چکش‌های تخریب اشاره کرد.

ROYCE

آخرین برند لیست ابزارآلات برقی چینی ROYCE است. این شرکت بیش از 22 سال است که در این زمینه فعالیت می‌کند و از تامین‌کنندگان حرفه‌ای ابزارآلات برقی در چین به شمار می‌آید. شرکت ROYCE انواع ابزارآلات و لوازم جانبی از جمله ابزارآلات برقی، ابزارآلات باغبانی، تجهیزات جوشکاری، پمپ آب و سایر تجهیزات مربوطه را به فروش می‌رساند.

صنایع ساخت‌وساز، روشنایی و چوب‌بری از جمله صنایعی هستند که محصولات ROYCE در آن‌ها به کار گرفته می‌شود. بازارهای اصلی ROYCE عبارت‌اند از: اروپای شرقی و غربی، جنوب شرق آسیا، آمریکای شمالی و جنوبی و خاور میانه.

آیا برندهای غیرچینی‌ای وجود دارند که به اندازه برندهای چینی مقرون به صرفه باشند؟

برندهایی که در این مقاله به شما معرفی شدند همگی انتخاب‌های خوبی هستند، اما باز هم این نگرانی وجود دارد که برخی برندهای مقرون به صرفه ممکن است کیفیت را قربانی ارزانی کنند. برند Ronix کیفیت بالا و قیمت مناسب را در کنار هم تضمین می‌کند. Ronix، این برند غیرچینی، پاسخ سوال فوق است.

از سال 2004، Ronix انواع مختلف ابزارآلات دستی، ابزارآلات برقی، ابزارآلات پنوماتیک، ابزارآلات باغبانی و غیره را در اختیار مشتریان خود در سرار جهان قرار داده است.

این شرکت برای داشتن تجارت پیشرو روی مواردی چون طراحی برند، بسته‌بندی، تامین منابع و توزیع کالا تمرکز دارد.

برند Ronix به پنج ارزش بنیادی متعهد است: کیفیت، رفتار حرفه‌ای، مسئولیت‌پذیری، قیمت‌گذاری منصفانه و تنوع.

بیش از بیست سال است که Ronix در حال توسعة فناوری‌های پیشرفته به منظور ارائة محصولات قابل اطمینان و امکان استفادة حداکثری از محصولات توسط مشتریان است. از ابزارآلات دستی گرفته تا برقی، تمام محصولات به منظور آسان‌تر کردن زندگی طراحی شده‌اند و دارایی عملکردی دقیق، انعطاف‌پذیر و ایمن هستند.

سوالات متداول

چرا واردکنندگان کالای چینی را ترجیح می‌دهند؟

به دلیل حضور نیروی کار زیاد در چین، تولید ابزارآلات ارزان‌تر تمام می‌شود.

ابزارآلات Ronix برای کدام کشور هستند؟

برند Ronix برندی آلمانی است.

آیا Ronix برندی باکیفیت است؟

شعار Ronix این است: «کیفیت امضای ماست.» ابزارآلات Ronix با استانداردهای فراتر از استانداردهای مرسوم جهانی ساخته می‌شوند.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *