بهترین کمپرسور باد خانگی

اگر به دنبال تهیه بهترین کمپرسور هوا برای پارکینگ منزل خود هستید، به‌جای درستی سر زده اید. در این مقاله، تمامی گزینه‌ها را در دسته بندی‌های مختلف و همچنین تمامی معیارهایی که در خرید هر نوع کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه باید در نظر گرفته شود را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

اگر قصد دارید تایر و لاستیک را در خانه باد کنید به یک کمپرسور هوا احتیاج دارید که معمولاً در پارکینگ خانه قرار می‌گیرد. بسته به کاری که می‌خواهید انجام دهید، می‌توانید نوع آن را انتخاب کنید. در این مقاله به شکلی مفصل در مورد انواع مختلف این محصول و نشان‌های تجاری (برند) آن صحبت خواهیم کرد و تمام سوال و جواب‌های محتمل را به شما ارائه خواهیم داد.

هنگام خرید کمپرسور هوا برای پارکینگ منزل باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید که مهم‌ترین آنها شکل مخزن، اندازه مخزن، جریان هوا، فشار هوا، چرخه کار، میزان صدا، دوام، و قابل حمل بودن است.

 در بخش بعدی به طور خلاصه در مورد این عوامل و در درجه اول فرم ضریب کمپرسورها (شکل مخزن، اندازه مخزن و قابلیت حمل) صحبت خواهیم کرد.

بهترین نوع کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه

امروزه کمپرسورهای زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. هنگام تهیه کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه، عوامل فیزیکی اولین چیزی است که باید به آن توجه کنید. این عوامل فیزیکی شامل شکل مخزن، اندازه مخزن و قابلیت حمل است.

یکی از معیارهای اصلی که باید در هنگام خرید کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه در نظر بگیرید، شکل مخزن است. کمپرسورها دو نوع شکل مخزن دارند که برخی خلاقانه آنها را مخزن پنکیک شکل و هات داگ شکل نامیده‌اند!

در قسمت بعدی در مورد عوامل فیزیکی صحبت خواهیم کرد و سپس به طور خلاصه میزان صدای کمپرسورها و همچنین ویژگی‌های فنی مانند فشار هوا، جریان هوا و نحوه کار با آن را مورد بحث قرار خواهیم داد. امیدواریم همه این اطلاعات به شما در انتخاب درست و خرید بهترین کمپرسور خانگی کمک کند.

شکل مخزن

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، کمپرسورها دو نوع شکل مخزن دارند: پنکیک و هات داگ. مدل‌های پنکیک حداکثر ظرفیت هوای بسیار کمتری نسبت به هات داگ دارند. مدل‌های پنکیک هرگز با چرخ عرضه نمی‌شوند. آنها برای پشت بام‌ها و مکان‌هایی که نمی‌خواهید کمپرسور شما از بین برود مناسب هستند.

مدل‌های هات داگ یا افقی یا عمودی هستند. مدل‌های افقی اغلب با چرخ عرضه می‌شوند و معمولاً کوچک‌تر از نوع عمودی هستند.

قابلیت حمل

بسته به نوع کاری که می‌خواهید با کمپرسور انجام دهید، به میزان متفاوتی از قابلیت حمل نیاز دارید. اگر گهگاه آن را برای کار به بیرون می‌برید، حتماً نوع قابل حمل آن را نیاز خواهید داشت. اما اگر همه کارهای مرتبط شما محدود به خانه شما باشد، احتمالاً نیازی به مدل قابل حمل ندارید.

اندازه مخزن

کمپرسورها دارای طیف گسترده ای از اندازه مخزن هستند. اندازه ایده آل مخزن به کاری که می‌خواهید انجام دهید و جریان هوای مورد نیاز آن بستگی دارد.

کمپرسورهایی با اندازه مخزن بزرگ به اندازه 60 یا 80 گالن وجود دارد. مشکل این سایزهای بزرگ مخزن عدم قابلیت حمل آنهاست. این مدل‌ها معمولاً افقی (ایستاده) هستند که باید روی زمین ثابت شوند.

میزان سر و صدا

کمپرسورها دستگاه‌هایی با صدای بلند هستند. موتور آنها شامل یک پیستون یا یک دیافراگم است که به طور مداوم و سریع به جلو و عقب حرکت می‌کند. این فرآیند سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند و در بالای آن صدای خروجی هوا را خواهید داشت. برخی از مدل‌ها دارای میزان صدای 90 دسی بل هستند که به اندازه صدای موتور خودرو است. بنابراین، داشتن یک کمپرسور بی صدا واقعاً مزیت محسوب می‌شود و می‌تواند به شما و افرادی که موقع کار نزدیکتان هستند آرامش دهد.

ویژگی‌های فنی (فشار هوا، جریان هوا، چرخه کار)

روش اصلی کار ابزارهای پنوماتیک از طریق فشار هوا و جریان هوا است. کمپرسور می‌تواند حداکثر فشار هوا را فراهم کند. بسته به کاربرد شما و ابزارهای هوایی که می‌خواهید استفاده کنید، به میزان متفاوتی از فشار هوا نیاز دارید.

میزان هوایی که در هر دقیقه از اگزوز خارج می‌شود برابر با جریان هوای کمپرسور است. جریان هوای کمپرسور معمولاً در شرایط استاندارد (دمای نرمال و فشار اتمسفر) درجه بندی می‌شود. در این شرایط دبی هوایی که با فشار هوای 90 psi از اگزوز خارج می‌شود، میزان جریان هوای کمپرسور است.

حال به مفهوم چرخه کار می‌رسیم. چیزی که چرخه کار نشان می‌دهد این است که اساساً چه مدت باید منتظر بمانید تا بتوانید دوباره از کمپرسور هوا استفاده کنید. یک مدل با چرخه کاری 100٪ می‌تواند به طور مداوم کار کند، هوا را فشرده کند و جریان هوا را فراهم کند. البته حتی مدل‌هایی با چرخه کاری 100% را نیز نباید بی وقفه به کار گیرید.

همه این ویژگی‌ها فاکتورهای مهمی هستند که باید در هنگام خرید بهترین کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه خود در نظر بگیرید که تفاوت‌های زیادی دارند. از مدل‌هایی با کارایی بالاتر در این زمینه‌ها می‌توان برای کاربردهای بیشتری استفاده کرد. با این حال، باید به میزان فشار هوا و جریان هوای مورد نیاز خود نیز توجه کنید تا روی چیزی که واقعاً به آن نیاز ندارید، بیش از حد سرمایه گذاری نکنید.

بهترین اندازه کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه

بهترین اندازه کمپرسورهای هوا برای پارکینگ خانه به کار شما بستگی دارد. ممکن است بخواهید از کمپرسور هوا فقط برای باد کردن لاستیک‌های ماشین خود استفاده کنید یا ممکن است برای اهداف دیگری مانند اسپری کردن یا استفاده از ابزارهای پنوماتیکی به یک مدل نیاز داشته باشید. مطمئن شوید که مخزن هوای مدلی که می‌خواهید بخرید می‌تواند تمام نیازهای شما را پوشش دهد.

بهترین کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه به طور کلی

پیشنهاد ما کمپرسور هوای دو مرحله ای، عمودی، 60 گالن از برند کمپبل هاسفلد است. کمپبل هاسفلد سابقه طولانی در ساخت کمپرسور دارد. این مدل جریان هوای 7.6 CFM در 90 psi را در شرایط استاندارد ارائه می‌دهد و حداکثر فشار آن 175 psi است. همه این ویژگی‌ها این محصول را برای تمام کاربردهای ممکن در خانه ایده آل جلوه می‌دهد.

بهترین کمپرسور هوای الکتریکی برای پارکینگ خانه

کمپرسورهای هوا به دو صورت گازسوز و برقی کار می‌کنند. مدل‌های گازسوز در گذشته بسیار رایج‌تر بودند. امروزه مدل‌های برقی محبوب‌ترین هستند.

هنگام خرید کمپرسورهای برقی، باید مطمئن شوید ولتاژ محصولی که خریداری می‌کنید با ولتاژ پریزهای برق در پارکینگ خانه تان مطابقت داشته باشد. برخی از مدل‌ها از 110-120 ولت و برخی از 220-240 ولت استفاده می‌کنند.

مطمئن شوید که پریزهای برق شما با پریزهای کمپرسور مطابقت دارند. به غیر از ولتاژ، باید میزان آمپر پریز برق خود را نیز بررسی کنید.

اگر یک منبع 230 ولت دارید، همچنان کمپرسور هوای 60 گالن عمودی 2 مرحله ای کمپبل هاسفلد را به شما توصیه می‌کنیم.

اگر منبع تغذیه 110 ولت دارید، می‌توانید به سراغ California Air Tools 10020C Ultra Quiet Oil-Free and Powerful Compressor, 2 HP بروید. این مدل دارای مخزن 10 گالن است و یک مخزن کم صدا با میزان نویز 70 دسی بل دارد. می‌تواند جریان هوای 5.30 CFM در 90 psi را ارائه دهد.

بهترین کمپرسور هوای عمودی برای پارکینگ خانه

مزیت اصلی کمپرسورهای هوای عمودی برای خانه است که می‌توانند در جایی ثابت شوند و فضای زیادی را اشغال نکنند. چراکه جاگیر نبودن هم ویژگی مهمی ست. عیب این مدل‌ها این است که معمولاً قابل حمل نیستند.

کمپرسور کالیفرنیا ایر Tools CAT-60040CAD Ultra Quiet 60 Gal، جدا از قیمت نسبتاً بالاتر، پیشنهادما برای بخش بهترین کمپرسور هوای عمودی برای یک پارکینگ خانه است. این محصول عملکردی استثنایی با جریان هوای 10.60 CFM در 90 PSI دارد و با نویز 75 دسی بل فوق العاده بی صدا است.

بهترین کمپرسور هوا قابل حمل برای پارکینگ خانه

یکی از بهترین پیشنهادات در این رده، کمپرسور هوای Rolair 2.5 HP 5.3 گالن با دسته تاشو است. این محصول می‌تواند به طور مداوم با کارایی بالا کار کند و بسیار بادوام است.

اگر به دنبال گزینه‌ی مقرون به صرفه تری هستید، باید به کمپرسور هوای 4 سیلندر 50 لیتری رونیکس RC-5013 نگاهی بیاندازید که مدلی کم صدا و با کارایی بالا با توان 2600 وات است. این مدل دارای دو چرخ و یک دسته است که آن را قابل حمل می‌کند.

اگر به دنبال مدلی با قابلیت حمل زیاد برای باد کردن لاستیک‌های خود هستید، باید مینی کمپرسور 20 ولت شارژی RC-8605 رونیکس را امتحان کنید!

بهترین کمپرسور هوای بی صدا برای پارکینگ خانه

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، کمپرسورها صدای زیادی تولید می‌کنند. در این بررسی، میزان نویز را به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب بهترین کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه در هر دسته بندی، در اولویت قرار داده ایم.

کمپرسور هوای سری 3 گالن Makita Quiet مدلی بی صدا با عملکرد کافی بالا است که برای اکثر کارهای شما در پارکینگ خانه قابل استفاده است.

بهترین کمپرسور هوای کوچک برای پارکینگ خانه

اگر فضای کوچکی برای نگهداری کمپرسور دارید یا می‌خواهید آن را در قفسه نگه دارید، گزینه‌های زیادی در بازار وجود دارد که می‌تواند بیشتر نیازهای شما را در پارکینگ خانه‌تان برآورده کند.

رونیکس RC-1010 یک محصول کوچک با قدرت 1 اسب بخار است که برای مدل 10 لیتری مقدار قابل توجهی است. علاوه بر همه اینها، این مدل با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می‌شود.

بهترین کمپرسور هوای پنکیک برای پارکینگ خانه

کمپرسورهای پنکیک، که جای تعجب هم ندارد، شبیه به شکل پنکیک هستند، گزینه‌های قابل حملی هستند و عمدتاً روی سقف‌ها و سطوح شیبدار استفاده می‌شوند، زیرا لیز نمی‌خورند.

کمپرسور پنکیک متابو HPT “The Tank” EC914SM یکی از تحسین شده‌ترین مدل‌های موجود در بازار است. این مدل جریان هوای 4 CFM را در فشار 90 psi فراهم می‌کند که مقدار فوق العاده ای است و می‌تواند به فشار 200 psi برسد.

بهترین کمپرسور هوا 60 گالن برای پارکینگ خانه

محصول پیشنهادی ما در این دسته کمپرسور هوای دو مرحله ای عمودی کمپبل هاسفلد 60 گالن است. همانطور که قبلاً ذکر کردیم، این محصول یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است. این مدل بی صدا با جریان هوا 7.6 CFM در 90 psi با حداکثر فشار 175 psi است.

بهترین کمپرسور هوا 30 گالن برای پارکینگ خانه

این اندازه مخزن برای اکثر کارهایی که در خانه انجام می‌دهید کافی است. پیشنهاد ما در این دسته کمپرسور عمودی قابل حمل Craftsman CMXECXM301 است که یک مدل شگفت انگیز است. قابل حمل بودن معمولاً در بین مدل‌های عمودی به ندرت یافت می‌شود. این مدل دارای نرخ جریان هوای نسبتاً بالایی معادل 6.2 CFM در 90 psi در شرایط استاندارد است.

بهترین کمپرسور هوا 20 گالن برای پارکینگ خانه

اگر برای مصرف خانگی به یک کمپرسور هوای 20 گالن نیاز دارید، کمپرسور هوای قدرتمند و بدون روغن 10020C Ultra Quiet California Air Tools را با حداکثر فشار 125 PSI و نرخ جریان هوا 5.30 CFM در 90 psi توصیه می‌کنیم. این مدل یکی از بهترین کمپرسورهای هوا برای پارکینگ خانه در این رده و انتخاب ما به دلیل بی‌صدا بودن آن است.

اگر می‌خواهید محصول مقرون به صرفه تری داشته باشید، ما یک مدل استثنایی از کاتالوگ خودمان، RC-8010 را توصیه می‌کنیم. با نرخ تحویل 230 لیتر در دقیقه و حداکثر فشار 116 psi، این مدل می‌تواند بسیاری از کاربردهای مورد نیازتان در پارکینگ خانه را برآورده کند.

بهترین کمپرسور هوا برای مصارف مکانیکی پارکینگ خانه

اگر مکانیکی هستید که در پارکینگ خانه خود کار می‌کنید، مطمئناً برای استفاده از برخی ابزارهای خود مانند آچارهای ضامن دار بادی و آچار ضربه ای به یک کمپرسور نیاز خواهید داشت.

اگر می‌خواهید محصولی مناسب برای تمامی کارهای مکانیکی در منزل تهیه کنید، می‌توانید کمپرسور تک فاز هوای اینگرسول رند 80-gal 5 HP 230V را تهیه کنید. این مدل یک مدل 80 گالن با جریان هوا 17.8 CFM می‌باشد.

بهترین کمپرسور هوای افقی برای پارکینگ خانه

استفاده از کمپرسورهای هوای افقی در خانه یک مزیت قابل توجه دارد و آن قابلیت حمل است. این نوع کمپرسورها بر خلاف مدل‌های عمودی معمولاً دارای چرخ هستند.

اگر بودجه کافی دارید، انتخاب ما کمپرسور Metabo HPT Tank XL Wheelbarrow است. جریان هوای این کمپرسور 9.5 CFM در 90 psi است. این محصول مدل چرخ دستی می‌باشد به این معنی که دارای یک چرخ بزرگ و دو دسته در دو طرف بالای هر مخزن می‌باشد.

اگر به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه تر هستید که بتواند با برندهای برتر در صنعت رقابت کند، ما ابزاری شگفت انگیز از کاتالوگ خود را توصیه می‌کنیم. رونیکس RC-5013 یک مدل شگفت انگیز با جریان هوای 200 لیتر در دقیقه است. این محصول دارای مخزن 50 لیتری بوده و قدرت موتور آن 2600 وات می‌باشد و دارای یک دسته و دو چرخ جهت حمل می‌باشد.

راهنمای خرید بهترین کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه

اکنون که کمپرسورهای هوا را برای مصارف خانگی در هر دسته‌بندی به شما پیشنهاد کردهیم، اجازه دهید در مورد اینکه چگونه می‌توانید نیازهای خود را ارزیابی کنید و بهترین محصول را برای خود پیدا کنید، صحبت کنیم. کاری که باید انجام دهید این است که اساساً تعدادی سؤال از خود بپرسید تا مدل مناسبی را پیدا کنید که متناسب با شرایط خاص شما و همه نیازهای شما باشد.

چه مقدار جریان هوا و فشار هوا نیاز دارید؟

چرا برای پارکینگ خانه خود به کمپرسور نیاز دارید؟ آیا برای باد کردن لاستیک‌های خود به آن نیاز دارید یا برای استفاده از تفنگ‌های اسپری یا استفاده از ابزارهای پنوماتیک مانند آچار ضربه ای هوا؟

در نهایت پاسخ به این سوال است که تعیین می‌کند چه نوع کمپرسور هوایی را باید تهیه کنید. اگر فقط می‌خواهید گهگاهی لاستیک‌ها را باد کنید، می‌توانید با خرید مدل کوچکی کار را تمام کنید. اما اگر می‌خواهید از ابزارهای بادی استفاده کنید، هر نوع ابزار بادی با جریان هوای متفاوت و با فشار متفاوت کار می‌کند. برای مثال، سنباده‌های بادی جریان هوای زیادی را برای کار می‌گیرند.

چند وقت یکبار از کمپرسور خود استفاده می‌کنید؟

آیا قصد دارید پارکینگ خانه خود را به یک مغازه مکانیکی حرفه ای تبدیل کنید؟ در این مورد، به کمپرسوری نیاز دارید که بتواند به طور مداوم یا برای مدت طولانی کار کند. ویژگی‌هایی که پس از پاسخ دادن به این سوال باید به آن توجه کنید چرخه کاری و اندازه مخزن است.

چرخه کار 100٪ به این معنی است که کمپرسور هرگز نباید خاموش شود. اندازه مخزن بزرگ به این معنی است که قبل از شروع مجدد کمپرسور، زمان بیشتری برای استفاده از ابزار خود دارید.

آستانه تحملتان برای سر و صدا چه قدر است؟

کمپرسورها صدای زیادی تولید می‌کنند. اگر خود، خانواده و احتمالاً همسایگانتان به آرامش و سکوت نیاز دارید، مطمئناً یک مدل بی سر و صداتر بهترین کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه شما است!

ولتاژ منبع تغذیه شما چقدر است؟

اگر می‌خواهید کمپرسور هوای مناسب خانه تان را پیدا کنید، باید به این عامل توجه ویژه ای داشته باشید. کمپرسورها از ولتاژهایی در محدوده 220-240 ولت یا 110-120 ولت استفاده می‌کنند. اگر ولتاژ دستگاه شما با منبع تغذیه پارکینگ خانه شما مطابقت نداشته باشد، نمی‌توانید از آنها استفاده کنید!

در پارکینگ چه‌قدر فضای موجود دارید؟

این سوال مهمی است که باید از خود بپرسید. مساحت میزان پارکینگ شما تعیین کننده نوع و اندازه کمپرسوری است که می‌توانید بخرید. مدل‌های عمودی در مقایسه با مدل‌های افقی فضای بسیار کمتری را اشغال می‌کنند اما قابلیت حمل بسیار کمتری دارند و معمولاً روی زمین ثابت می‌شوند. اگر همه کارهای شما محدود به پارکینگ باشد، بهترین کمپرسور برای پارکینگ خانه شما کمپرسور عمودی است.

چطور از آن نگهداری کنید؟

نگهداری منظم از کمپرسورها بسیار مهم است. برخی از مدل‌ها نیاز به روغن کاری داشته و برخی ندارند.. همچنین منطقی است که از قطعات یدکی موجود در بازار برای مدل خریداری شده خود مطلع شوید. این محصولات ممکن است مدت زیادی دوام بیاورند اما در نهایت برای تعمیراحتمالاً به آنها نیاز پیدا می‌کنید.

و در نهایت چقدر می‌خواهید هزینه کنید؟

اگر بودجه لازم برای خرید محصولات با کیفیت بالا را ندارید، همچنان می‌توانید محصولی را پیدا کنید که بتواند تمام نیازهای شما را برآورده کند. برندهایی وجود دارند که محصولات مقرون به صرفه ای تولید می‌کنند که می‌توانند از بسیاری جهات با مدل‌های باکیفیت رقابت کنند. می‌توانید نگاهی به کاتالوگ گسترده کمپرسورهای هوای رونیکس بیندازید تا راه حل‌های زیادی برای نیازهای خود بیابید!

سوالات متداول

هنگام انتخاب بهترین کمپرسور هوا برای پارکینگ خانه چه عواملی را باید در نظر بگیرم؟

نیازهای شما هر چه باشد، باید به ویژگی‌های زیر توجه کنید تا بهترین کمپرسور هوا را برای پارکینگ خانه خود فراهم آورید: شکل مخزن، اندازه مخزن، جریان هوا، فشار هوا، ولتاژ و نیازهای تعمیر و نگهداری.

برخی از روش‌های نگهداری توصیه شده برای اطمینان از طول عمر و عملکرد بهینه کمپرسور هوای پارکینگ خانه من چیست؟

برخی از کمپرسورها باید به طور مرتب روغن کاری شوند. هر کمپرسوری که دارید باید مرتب تمیز شود. همچنین باید به طور مرتب فیلترها را بررسی کرده و عوض کنید. فراموش نکنید که بعد از هر بار استفاده، رطوبت مخزن را با شیر تخلیه تخلیه کنید.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *