سیاست حفظ حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی ابزار فابریک بر اساس قوانین و مقررات جرایم رایانه ای نسبت به حفظ اطلاعات شخصی دریافتی شما کاربران محترم تماماً خود را متعهد میداند لذا از تمامی امکانات خود جهت حفاظت از آن بهره میگیرد و این اطلاعات به هیچ وجه در اختیار موسسات ، سازمان ها و نهاد های دیگر جهت تبلیغات و اقدامات مشابه قرار نخواهد گرفت . همچنین کاربران محترم در هر زمان که تمایل به پاک کردن داده های اطلاعاتی خود را دارند می توانند از این اختیار استفاده نمایند . ضمناً از بازدید کنندگان سایت در هنگام ثبت نام درخواست میشود که کلیه موارد ایمنی را رعایت فرمایند و حتماً به آدرس سایت در هنگام ثبت نام توجه نمایند زیرا فروشگاه ابزار فابریک مسئولیتی در مورد ثبت نام در لینک های خارج از سایت خود را ندارد .

از کاربران عزیز درخواست میگردد از قراردادن تصاویری که حاوی داده هایی درباره موقعیت مکانی مشخص (exif gps ) می باشند خودداری نمایند زیرا بازدیدکنندگان می توانند داده های موقعیت مکانی تصاویر را از وبسایت استخراج کنند .

برخی از محتویات این سایت ممکن است شامل محتوا با منبع متفاوت (ویدئو ، تصویر ، متن و… ) باشند . اگر محتوایی از سایت دیگر در این وبسایت قرار بگیرد عیناً در قالب و به شکلی که در همان سایت دیده میشود منتشر خواهد شد.

در مورد اطلاعات کاربران ، این موضوع قابل توجه مجدد است که کاربران محترم می توانند در هر زمان نسبت به پاک کردن و یا اصلاح اطلاعات شخصی خود اقدام نمایند .