پرداخت محصول خریداری شده پس از تکمیل مراحل خرید به سه روش زیر می باشد:

1 . روش پرداخت به صورت پرداخت آنلاین

کاربران سایت میتوانند پس از ثبت نام در سایت و تکمیل مراحل خرید، نسبت به پرداخت مبلغ کالا، با داشتن یکی از کارت های عضو شتاب از طریق درگاه های اینترنتی داخل سایت ابزار فابریک، مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایند.

2 . روش پرداخت به صورت کارت به کارت

کاربران سایت بعد از تکمیل ثبت نام و ثبت سفارش میتوانند مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت و یا شماره حساب، واریز فرمایند. به این منظور پس از تکمیل فرآیند خرید با شماره 66102682-021 تماس حاصل فرمایند تا کارشناسان ما اقدامات لازم را انجام دهند.

3 . روش پرداخت به صورت پرداخت در محل

امکان پرداخت در محل در حال حاضر فقط برای شهر تهران امکان پذیر می باشد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش به دو صورت بالا می باشند.

بهتر است مشتریان محترم جهت تسریع در انجام سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند، با این حال فروشگاه ابزار فابریک جهت آرامش خاطر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت مبلغ سفارش خود به شکل پرداخت در محل را دارند، این امکان را محیا کرده است.

لذا مشتریان محترم میتوانند در صورتی که آدرس دریافت سفارش، شهر تهران باشد مبلغ مورد نظر را بصورت نقد و یا از طریق دستگاه کارتخوان در هنگام تحویل سفارش پرداخت نمایند.

اطلاعات تماس و نشانی فروشگاه ابزارآلات ابزار فابریک، در برگه تماس با ما به صورت کامل ثبت شده و می توانید در صورت نیاز با ما در تماس باشید.